Prosíme o pomoc pre našu dcéru. Má 16 rokov. Už takmer dva roky bojujeme so zdravotnými problémami, nikto nevie, prečo sa to stalo, ale stav sa zhoršuje. Pomáha jej, nielen fyzicky, ale aj psychicky, neurorehabilitácia v Rakúsku. Dňa 10.2. tam zase odchádzame na 4 týždne.
Dcéra je po operácii pravého kolena, po dvoch mesiacoch sa predklonila a pichlo ju v chrbte. Odvtedy prestala chodiť na pravú nohu, má triašku, extrémne bolesti v oblasti drieku. V novembri 2024 sa to tak rapídne zhoršilo, že prestala chodiť aj na druhú nohu. Obe necíti a ťahá ich za sebou, pre bolesť si nedokáže sadnúť, takže môže maximálne 15 minút stáť a potom len ležať. V Rakúsku majú špeciálne stroje, ktoré ju stimulujú a to jej pomáha, aby nebola úplný ležiak. Bojujeme, ona bojuje a nevzdáva sa. Ja to jednoducho nikdy nevzdám. Zistíme príčinu a musí sa vyriešiť. Chce študovať, pomáhať raz ľuďom, mať sama svoje neurocentrum.
Neurorehabilitácia v Rakúsku nás vychádza na tri týždne cca 600 EUR. Takže každá koruna sa počíta.
Moc vám ďakujem za váš čas.
Uhrová Michaela





Napísať komentár
Táto lokalita je chránená testom reCAPTCHA a vzťahujú sa na ňu pravidlá ochrany súkromia a podmienky poskytovania služby hCaptcha.